Výbor ČBA: Vánoční slovo prezidenta ČBA

Informace o dění na naší bonsajové scéně...
16.12.2020  přečteno: 332x,  kat.:bonsaje

Členové ČBA, vážení přátelé bonsají a suiseki,

v dnešní turbulentní době plné negativních zpráv, temných emocí a očekávaných hrozeb je nouze o předzvěst očekávaných radostí a pozitivních překvapení.

A přesto právě teď s jednou takovou radostnou zprávou přicházíme. Zde je.

Věříme, že si pamatujete, že kvůli zrušení EBA Kongresu 2020 / Kroměříž 2020 bylo rozhodnuto, že EBA Kongres 2021 bude rozdělen na dvě části, kdy jarně-letní část bude pořádat Britská asociace a část podzimní bude svěřena ČBA pod názvem EBA Convention Autumn 2021, Kromeriz, Czech republic. Stala se ale změna.

Výbor Evropské Bonsajové Asociace (EBA) po konzultacích s organizátory zamýšlené jarní části EBA Kongresu / jaro 2021 ve Velké Británii oznámil, že je tato původně plánovaná jarní část zrušena a pověřil nás, Českou Bonsajovou Asociaci, pořádáním plnohodnotné a jediné akce v nadcházejícím roce EBA Convention 2021, Kromeriz , Czech republic ve dnech 24.-26.9.2021.

Tuto výzvu opět přijímáme a společně s organizačním výborem a Vámi ji naplníme. Mnoho věcí jsme vyřešili již v minulém roce , takže věříme, že teď dojde hlavně na " pilování" detailů a dotažení celé přípravy k realizaci dokonalé akce přinejmenším evropského významu.
O průběhu příprav a očekáváních na Vaše zapojení se do organizace Vás budeme průběžně informovat.

Z časově nejbližších akcí se těšíme na tradiční setkání členů ČBA s workshopem v Libčanech dne 23.1.2021. Doufáme a věříme, že nám již zmíněná situace s koronavirem tento plán nezhatí.

Vážení členové České bonsajové asociace, vážení přátelé bonsají a suiseki , přejeme Vám do nadcházejícího roku 2021 zdraví, spokojenost a spoustu radostí s provozováním našeho krásného koníčku. Těšme se společně na EBA Kongres 2021 v Kroměříži a na další společné akce, které pro nás všechny připravíme.

Váš výbor ČBA

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2021 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů