výbor ČBA: Podzimní setkání pěstitelů bonsají v Merklíně

Informace nejen pro členy České bonsajové asociace...
02.09.2019  přečteno: 275x,  kat.:bonsaje

Ahoj přátelé, kamarádi, členové ČBA,

věříme, že z předcházejících emailů již máte v kalendáři poznamenám termín 7. září 2019 jako setkání nejen členů ČBA, ale všech nadšenců "postižených" malými stromky v miskách.

Posílám Vám proto poslední připomenutí a organizační informace k tomuto setkání.

Setkání neoficiálně začne 7. září v cca v 9.00 hodin, kdy budou v objektu merklínského zámku již připraveni prodejci či zájemci o výměnu všeho co se týká bonsají, materiálu, misek, drátů a dalších zajímavých a pro nás potřebných věcí. Proto se určitě vyplatí si přivstat a dorazit včas, protože to nejlepší zboží bývá nejrychleji pryč :-)

Pro zájemce, kteří budou chtít dorazit už v pátek je proto připravena možnost ubytování v nedalekém penzionu U Josefa v Merklíně.

Oficiálně začne akce v 10.00 hodin již dopředu avizovanou přednáškou Michala Budíka o domácích borovicích (viz. předcházející email) Určitě se máte na co těšit. Přednáška se uskuteční v řádně označených prostorách zámku a bude v trvat cca 2 hodiny. Michal je ale připraven zodpovědět všechny vaše dotazy, takže se přednáška může dle potřeby a vašeho zájmu prodloužit.

Současně s přednáškou už vám budou k dispozici bonsajisté Vašek Stropek, Marek Pišl a Jarda Glaser. Ti se budou věnovat vám, kteří si přinesete vlastní rostliny nebo se budete chtít jen něco dozvědět či okoukat.
V průběhu dopoledne bude možnost navštívit bonsajovou zahradu Jardy Glasera.

Na své si přijdou i kamenáři, milovníci KOI kaprů či okrasných jezírek a zkrátka všichni, kteří si chcete užít fajn sobotu ve společnosti stejně naladěných přátel.

Pro členy ČBA je připraveno i občerstvení (formou piva a párku :-) zdarma

Tak pokud chcete strávit příjemný podzimní den, určitě neváhejte, na setkání s Vámi se těší

výbor ČBA
Karel Vošahlík a jeho organizační tým

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů