Výbor ČBA: ŠuTry 2019, společná česko-slovenská výstava bonsají se blíží...

Informace o akci, která se koná koncem měsíce října v Uherském Hradišti
18.08.2019  přečteno: 478x,  kat.:bonsaje

Ahoj přátelé, kamarádi, členové ČBA,

moc děkujeme všem z vás, kteří jste nám již zaslali fotografie svých stromů a přihlásili je tak do výběru na akci ŠuTry, která se bude konat v termínu 26.-27.10. 2019 ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Ještě je ale hodně z nás, kteří přislíbili zaslání fotografií ústně a dosud stále nic neposlali. Prosíme proto všechny zájemce o vystavení své bonsaje na této akci, zašlete fotografie svých stromů nejpozději do neděle 31.8.2019 na náš email info@cba-bonsai.cz. Po tomto termínu již nebudou mít ani příslibem domluvení účastníci možnost na této prestižní akci vystavovat.

    Plakát výstavy s oficiální stromem, patronem výstavy    Cena pro oceněné stromy    Mince, kterou obdrží každý vystavovatel na této prestižní výstavě

Hned následující týden se sejde skupina zástupců ČBA, organizátorů akce, předních českých bonsajistů a společně vyberou dvacet pět stromů od stejného počtu pěstitelů, které budou reprezentovat ČBA na této akci. V pátek 6.9.2019 pak bude oficiálně představena pětadvacítka vybraných zástupců a jejich bonsají.

Ať už budou vaše strom vybrány či nikoliv, jestli se přijedete jen tak podívat, popovídat, společně popít, co vás kromě vystavených špičkových bonsají ve Starém Městě ještě čeká?

Sobota je věnována demonstracím. Českou bonsajovou scénu budou zastupovat Jan Novotný, Milan Karpíšek a Libor Slatinka. Ti Vám během pěti hodin (10.00 – 17.00hod.) předvedou nejen tvarování krásných jamadori, ale zodpoví vám i veškeré dotazy směřující na ně. To samé můžete očekávat i ve vedlejším sále, kde bude souběžně tvarovat trojice slovenských zástupců.

Neděle bude věnována cestovatelským přednáškám. Během dne se můžete v cca čtyřech vstupech něco dozvědět např. o cestování po Japonsku. Čekají vás promítané fotky či filmy z cest.

Po celou dobu konání akce bude mít otevřeno nejen sousedící BC Isabelia, kde jsou pro členy ČA připraveny zajímavé slevy, ale i nedaleké bonsajové zahradnictví Tonja.

Všichni jste také srdečně zváni na sobotní večer, kdy se bude konat Galavečer ŠuTry 2019.

Členové ČBA mají na tuto akci V.I.P. vstup, který zahrnuje bohatý raut, dostatek pití, cimbálovou muziku, účast na vyhlášení a předání cen výstavy, večerní komentovanou prohlídku, a hlavně časově neomezené povídání se stejně „postiženými“ návštěvníky akce.

Přijďte tedy mezi nás a nejlépe i přihlaste svůj strom.

Na setkání s Vámi se těší Výbor ČBA a organizátoři akce.

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 1     poslední: 02.09.19 15:31
    

  zdravím,chci se jenom zeptat-b...  Roman Hlavinka02.09.19 15:31

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů