výbor ČBA: Další akce pod křídly ČBA

Informace o tom, co se chystá...
17.06.2019  přečteno: 377x,  kat.:bonsaje

Ahoj, přátelé, kamarádi, členové ČBA,

hodně jsme ve výboru ČBA přemýšleli, jak vyplnit rok a půl dlouhou pauzu mezi dvěma národními výstavami, která se nám v kalendáři vyskytla. Ano, budeme nadále pokračovat v organizování workshopů pro členy, které se setkaly s velkým úspěchem, v podporování vašich regionálních výstav či zřizování dalších výhod pro členy.

Přesto nám ale v kalendáři chyběla nějaké výraznější akce, na kterou bychom se všichni těšili nejen z důvodu shlédnutí výstavy našich nádherných bonsají, ale hlavně i z důvodu setkání nás všech, postižených tímto koníčkem.

Můžeme vám tedy s radostí oznámit, že díky iniciativně BC Isabelia (jmenovitě Pepy Valucha), ČBA a SBA se uskuteční v termínu 25.-27.10.2019 v kostele svatého Ducha ve Starém Městě u Uherského Hradiště velmi prestižní výstava českých a slovenských bonsajistů a BC Isabelia.

 Plakát k výstavě

Princip výstavy je nastaven tak, že českou bonsajovou scénu bude zastupovat/reprezentovat 25 vybraných stromů od českých pěstitelů, s tím, že každý jednotlivec smí vystavit pouze jeden strom. To samé uvidíte i ze slovenské strany a dva stromy vystaví BC Isabelia.

Můžete se tak těšit na 52 naprosto úžasných stromů české a slovenské bonsajové scény.

Aby vystavené bonsaje byly opravdu to nejlepší z českých luhů a zahrad o to se musíte přičinit především VY, bonsajoví nadšenci, členové ČBA.

Zasílejte nám následující měsíc (do 14.7.2019) fotografie vašich bonsají. Následně odborná komise vybere 25 stromů, které budou mít tu čest zastupovat naši bonsajovou scénu na této prestižní akci. Fotografií můžete zaslat i více, nicméně každému vystavovateli bude vybrán max. jeden strom. K fotografii prosím připojte i rozměry stromu a autora misky. Tyto informace nám zasílejte na mail: info@cba-bonsai.cz

Potvrzení zda váš strom byl vybrán obdržíte v následujících dnech po ukončení zasílání fotografií.

Organizátoři zaručují nejen pojištění a servis vystavovaných stromků, ale i svoz z vybraných míst po celé ČR. Svozová místa budou domluvena následně po vybrání stromů.

Věříme, že tato akce potěší nejen vás, tradiční vystavovatele na národních výstavách, ale i vás, nadšence, kteří vystavujete na menších výstavách nebo jste dokonce své stromky veřejnosti neukázali, což je jistě škoda.
Těšíme se proto na příval fotografií, ze kterých určená komise pečlivě vybere reprezentační pětadvacítku.

A ať budou naše stromy vybrány nebo ne, ještě více se těšíme na setkávání v průběhu akce, tvarování špiček české a slovenské bonsajové scény, večerní posezení u piva, popovídání při cimbálové muzice a sdílení našich zážitků s našimi "zelenými mazlíčky".

Věříme, že si všichni uděláte čas a tento víkend si společně užijeme. Pepa Valuch proto i ve svém BC centru připravil v době konání výstavy zajímavé akce a slevy.

Vaše případné dotazy, nápady nám zasílejte na náš mail: info@cba-bonsai.cz na kterém se ale především těšíme na fotografie vašich stromků.

S přáním hezkého léta Výbor ČBA

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 1     poslední: 21.06.19 17:12
    

  Pepa je koumes a umí počítat...  vladimír touš21.06.19 17:12

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2021 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů