redakce: Přípravné zasedání ke kongresu EBA 2020 v Kroměříži

Minulý týden se sešlo vedení ČBA spolu s přípravným výborem akce na Výstavišti Floria v Kroměříži, aby započalo v pracích na přípravu tohoto bonsajového svátku...
03.06.2019  přečteno: 254x,  kat.:bonsaje

  Pohled do asijské zahrady Výstaviště Floria v Kroměříži  Jednání o programu kongresu EBA 2020 v Kroměříži  Při obědě se vše řeší lépe, než s prázdným žaludkem :)  Na zdar akce připíji Vojtěch Zahradník, člen vedení Výstaviště Floria Kroměříž  V pavilonech A a B se bude konat výstava a ukázky tvarování, prodej se uskuteční patrně ve venkovních stanech.  Několik pohledů do budoucích výstavních prostor... Plakát k výstavě, kterým se ČBA prezentovala v Albi na posledním kongresu EBA ve Francii, čtenáři magazínu Bonsaje a japonské zahrady ho měli možnost vidět v jarním čísle časopisu. Leták k akci zatím v angličtině, česká verse je v přípravě. Korejský tým demonstrátorů, které v Kroměříži v roce 2020 uvidíme. Je na co se těšit.

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2021 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů