výbor ČBA: XXII. mezinárodní výstava Olomouc - info před akcí

Důležité informace o připravovaném kongresu České bonsajové asociace...
11.04.2019  přečteno: 301x,  kat.:bonsaje

Ahoj přátelé, kamarádi, členové ČBA,

Ač jsme všichni v těchto dnech všichni maximálně vytíženi péčí a údržbou našich rostlin po zimě, věnujte prosím pozornost těmto několika řádkům.

Již za 14 dní (25.4.) bude slavnostně otevřena dlouho očekávaná největší akce ČBA v letošním roce a to XXII. Mezinárodní výstava bonsají na výstavišti Flora Olomouc.

Vámi zvolený výbor opět dělá maximum proto to, aby výstava přinejmenším navázala na úspěšné výstavy předchozích let či je spíše překonala. Již několikrát jsme se na výstavišti sešli nejen s vedením areálu, ale především s truhláři a řemeslníky, kteří nám výstavu staví podle návrhů Libora Slatinky. A věřte, že to bude stát za to a že se máte opravdu na co těšit.

Jarní výstavu Flora Olomouc sice navštíví desítky tisíc lidí, jenže
co by byla sebekrásněji postavená výstava ČBA bez Vás, našich členů a především bez Vašich stromků, doplňkovek a kamenů.

Jsme moc rádi, že se v posledních letech mezi vystavovatelsky zavedená jména a stálice našich výstav (jako jsou Vašek Novák, Honza Bučil, Igor Bárta, Olda Kašpar, Libor Slatinka a mnoho dalších) daří včleňovat nové členy, kteří dříve neměli odvahu své stromky ukázat a vystavit. A pro nás nejvíce potěšující fakt je, že právě tito na výstavách „nováčci“ sklízí za svou práci ocenění a ceny. Jen namátkou můžeme za poslední roky jmenovat oceněné členy jako: Vláďa Krýl, “kluci“ Špakovi, Petr Šika, Jirka Drahorád a další. Pojďte se zařadit mezi ně a přijeďte i Vy ukázat a vystavit své rostlinné či kamenné „miláčky“.

Podívejte se na fotografie jak nám výstava roste, ale především zveřejňujeme odkaz na přihlášku, kterou můžete vyplnit a zaslat na náš email info@cba-bonsai.cz. Přihlášku najdete na www.bonsai-dnes.cz/prihlaska_cba_olomouc.docx

Pokud by se vám nepodařilo přihlášku stáhnout nebo se vám nechtěla složitě vyplňovat, zašlete prosím alespoň emailem: jméno a příjmení vystavovatele, název stromu, autora misky a rozměry stromu (pro jednodušší průběh instalace výstavy).

Plánek jak vaše rostliny dopravit do výstavních pavilonů bude zveřejněn v následujících dnech. Výše uvedený email můžete využít i při jakémkoliv dotazu.

Na setkání s vašimi rostlinami, kameny a především s Vámi se těší

Výbor ČBA

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů