Niwaki Olešná: Prodej tvarovaných stromů v areálu Niwaki Olešná začíná tento pátek

Informace pro všechny zájemce o tvarované stromy českého původu najdete v této reportáži...
31.03.2019  přečteno: 443x,  kat.:bonsaje

Pro zájemce o zahradní stromy niwaki máme v areálu na Olešné u Písku připraveny od pátka 5. dubna 2019 kolekce stromů, které mohou využít všichni, jež krása tvarovaných dřevin oslovila a okouzlila.

V nabídce několika set stromů najdete za příznivé ceny jak velké exponáty určené pro výsadbu do zahradních kompozic a aranžmá, tak i dřeviny hodící se do rozměrnějších keramických nádob na vaše balkony a terasy.

Nezapomněli jsme ani na pěstitele bonsají, kteří si u nás mohou nakoupit zajímavě utvářený materiál o velikosti kolem 40 - 50 cm, samozřejmě zapěstovaný a natvarovaný.

Ne všichni ale touží mít "hotové stromy". Zajímavou kategorií pro všechny, kteří si chtějí své niwaki vypěstovat z dobrého základu sami, máme připravenu cenově výhodnou kolekci rostlin "k dopěstování". Základ stromu je dán a bude jen a jen na vás, kam jeho podobu dovedete...

 Niwaki na terasu a nebo do zahrady Soliterní borovice vysoké kolem 100 cm Pohled na sromy k dopěstování Část kolekce pro pěstitele bonsají Pinus sylvestris pro výsadbu a nebo do keramické misky Niwaki do zahrady... Stromy pro dopěstování... Niwaki připravené k expedici Exelentní solitera pro japonskou zahradu Jarní kolekce modřínů Pohled na bonsajový materiál Projděte se po prodejních plochách a vyberte si... Vpravo borovice třeba nad jezírko... K dispozici je několikset stromů různých velikostí, stáří i ceny. Přijďte si vybrat!

Otevírací doba: každý týden středa a pátek od 9 do 17 hodin. Jinou dobu návštěvy provozovny na Olešné u Písku je možné dohodnout individuálně na telefonu 602 840 237.

Po celou dobu prodeje až do podzimu budeme pořádat tematicky zaměřené "dny otevřených dveří", o kterých se dozvíte včas z internetu. První proběhnou ve dnech 1. 5. - 4. 5. 2019 a zaměřeny budou v podobě slev na materiál pro pěstitele bonsají a stromy určené k dopěstování. Ostatní kategorie niwaki jsou po tyto dny rovněž k dispozici.

Zajímavou nabídku připravujeme ve spolupráci s magazínem Bonsaje a japonské zahrady také pro předplatitele tohoto čtvrtletníku, sledujte pravidelně naše internetové stránky www.tvarovanestromy.cz

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů