výbor ČBA: Informace k XXII . výstavě ČBA, program a přihláška vystavovatelů

Olomouc se nezadržitelně blíží, přinášíme další pokyny pro členy Asociace...
10.02.2019  přečteno: 358x,  kat.:bonsaje

Vážení členové ČBA, přátelé, kamarádi,

letošní kongres a výstava ČBA proběhne v poněkud netradičním termínu a to ve dnech 25.-28. dubna 2019. Místem konání je výstaviště Flory Olomouc, konkrétně pavilony G a H.

Naše akce bude součástí Jarní Flory Olomouc 2019. Podle pořadatelů lze zde očekávat návštěvu kolem 70 000 lidí. Jsme přesvědčeni, že to je ideální příležitost k oslovení nejširší veřejnosti a přehlídce všeho krásného, co s naším koníčkem souvisí. Do programu výstavy jsme zařadili jak ukázky tvarování rostlin pro laickou i odbornou veřejnost v podání např. Moravské skupiny a Bonsai klubu Haná, tak i dema zkušených matadorů jako je Pavel Slovák a Maďar Sandor Papp.

Výstava bude sestávat jak ze solitérních stromů, tokoname i aranžmá šohinů. Část výstavy bude tradičně věnována kolekci suiseki.
Plánujeme taky komentované prohlídky a odbornou přednášku a prodej veškerého materiálu.

Od Vás členů ČBA očekáváme aktivní účast na výstavě, dodání kvalitně připravených exponátů - jak bonsají, tak i suiseki - a taky samozřejmě aktivní účast na Valné hromadě ČBA, kde se kromě jiného budeme zabývat přípravou na EBA kongres a výstavu v Kroměříži 2020.

Věříme, že se důležitost akce a její návaznost na konání kongresu EBA v České republice projeví na velkém zájmu o Soutěž nových talentů (NTC) ČBA.
Přihlášky exponátů zasílejte co nejdříve na známý e mailový kontakt tak, abychom je mohli co nejdříve zpracovat, vyrobit jmenovky a připravit aranžmá výstavy.

Termín zaslání přihlášky je 15.4.2019, dodání exponátů a instalace výstavy proběhne 23. a 24. 4. 2019.
Případné dotazy zodpovíme na e mailu: info@cba-bonsai.cz.

Těšíme se na všechna další setkání s Vámi.

Výbor ČBA

Přihlášky jsou ke stažení na adrese:
www.bonsai-dnes.cz/prihlaska_cba_olomouc.pdf
www.bonsai-dnes.cz/prihlaska_cba_olomouc.docx

Program je ke stažení na adrese:
www.bonsai-dnes.cz/program_cba_olomouc.pdf

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů