Výbor ČBA: Benefity pro členy ČBA

Informace o výhodách v podobě profesionálních fotografií vašich vystavovaných bonsají.
06.11.2018  přečteno: 292x,  kat.:bonsaje

Ahoj přátelé, kamarádi, členové ČBA,

máme pro vás všechny, kteří jste aktivně, jako vystavovatelé, účastnili posledních dvou výstav ČBA velmi příjemné a pozitivní překvapení.

Jak asi víte, již dlouhodobě se našich výstav účastní světově uznávaný fotograf bonsají pan Willy Evenopoel z Belgie a na výstavách opravdu nelení. Snaží se ve svém čase vyfotografovat co nejvíce vystavených stromů členů ČBA.

A my vám, vystavovatelům, nyní jako odměnu za vaši účast a prezentaci svých stromů na výstavách v Kroměříži 2017 a v Děčíně 2018 nabízíme jedinečnou odměnu - zdarma fotografie od Willyho Evenopoela.

Kdo jste tedy na uvedených výstavách vystavoval, měl to štěstí, že si Willy vybral Váš strom na focení a máte o fotografie zájem, napište nám na mail info@cba-bonsai.cz a my Vám fotografii vašeho stromku rádi zašleme.

  Ukázky profesionálních fotografií, které můžete mít i vy...

Jako další službu pro členy jsme se na základě žádostí některých z vás rozhodli zařídit vám registraci na první velkou evropskou akci roku 2019 - BEST of 20 years Thorpy XX. Tato akce navazuje na Noelanders Thorpy a bude se konat v Belgii v termínu 8.-10.února 2019.

Pozoruhodností této akce je, že jako jeden z mála se aktivně jako vystavovatel každého z dvaceti ročníků zúčastnil náš bývalý dlouhodobý prezident - Vašek Novák. Ten byl za tuto svou dlohodobou, nevídanou bonsajovou aktivitu odměněn a na této výroční akci bude opět nejen vystavovat, ale bude i v roli jednoho z hlavních demonstrátorů.

Takže ti z vás, kteří chtějí jít ve Vaškových stopách a vystavovat na této prestižní výstavě, zašlete nám: jméno, příjmení, adresu, tel. číslo, email, latinský název stromu, v jakém stylu je strom pěstován, kdo strom tvaroval, původ stromu, autor misky, výška stromu, jeho šířka a celková šířka prezentace. Tyto požadované informace spolu s fotografií stromu zašlete nejpozději do 25.října na náš email info@cba-bonsai.cz.

A pro ty z vás, kteří se do Belgie nedostanete, ale rádi by jste viděli Vaška Nováka, jeho šikovné ruce a jasné oko v akci,poodkryjeme pokličku z toho, co pro vás ČBA chystá v roce 2019. Již v lednu budeme pokračovat ve workshopech pro členy ČBA zdarma a právě první, kdo se vám jako vedoucí workshopu představí bude právě Vašek Novák.

Můžeme říci, že překvapení a akcí pro členy ČBA bude v roce 2019 více, takže se i v příštím roce máte opravdu na co těšit.
Ale o tom zase až někdy příště

Váš výbor ČBA

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakty: redakce: Jan Stropnický, Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2019 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů