výbor ČBA: XXI. mezinárodní výstava bonsají a suiseki ČBA

Informace o národní prezentaci českých pěstitelů bonsají...
30.08.2018  přečteno: 472x,  kat.:bonsaje

Ahoj přátelé, kamarádi, členové ČBA,

ač se to při současných vysokých teplotách ani nezdá, blíží se nám podzim a s ním spojená nejdůležitější událost roku pro všechny členy ČBA a to: Bonsai Triennale a XXI. mezinárodní výstava bonsají a suiseki České bonsajové asociace v termínu 21. 9. - 23. 9. 2018 na zámku v Děčíně.

Věřím, že téměř všichni již máte toto datum ve svých diářích a výstavy se zúčastníte buď aktivně jako vystavující nebo mezi nás zavítáte jako návštěvníci či účastníci workshopu pod vedením Vaška Stropka (který bude stejně jako vstupné pro vás, členy ČBA zdarma).

Chtěli bychom Vás požádat ještě o jednu roli, která bude k zajištění bezchybného chodu výstavy nezbytná - pomocník. Ať už si pod ním představíte stavitele výstavy (od středečních ranních hodin), zalévače, pořadatele, pokladní, bourače výstavy (do nedělních nočních hodin) či další role, které bohužel organizační výbor nemůže bez Vaší pomoci sám obsáhnout.

Pokud tedy budete mít zájem se některé z rolí (nebo mnoha dalších, které vás s průběhem a zajištěním výstavy napadnou) zhostit, poznat tak další nadšence z řad členů ČBA, zavolejte prosím Liborovi Slatinkovi na tel. číslo 725 988 169 nebo napište zprávu na mailovou adresu info@cba-bonsai.cz. Libor je vám schopen na požádání zajistit i ubytování na studentských kolejích, (kde asi bude ubytována většina) či doporučit hotel v blízkosti zámku.

Pro vás, kteří jste se rozhodli vystavit své stromky mám jen jedno upozornění. Nezapomeňte nám poslat mailem vyplněnou přihlášku s vyplněnými údaji o stromku a misce, která byla nedávno zveřejněna na stránkách www.cba-bonsai.cz. Je to z důvodu přípravy informačních kartiček ke každému vystavenému stromu. Na místě bychom to jen velmi těžko všechno zvládali. Fotky stromků posílat nemusíte, jen stromy doručte na výstavu do čtvrtečního oběda.

Součástí výstavy bude jako každý rok i soutěž Nových talentů ČBA (dále jen NT). Na regionálních výstavách je vidět nové a nové tvůrce a pěstitele bonsají, kteří se této soutěže z nějakého neznámého důvodu bojí zúčastnit. Nebojte se a přijďte si to vyzkoušet :-) Rád bych připomněl, že na vítěze čeká nejen stromek, který si natvaruje, ale získá i finanční odměnu ve výši 3.000 Kč a právo reprezentovat ČBA na evropské soutěži NT, která se bude příští rok ve Francii a kde má s pobytem spojeny i další výhody.

Pevně věřím, že se na výstavě v Děčíně setkáme v co nejširším počtu a letošní výstava tak proběhne ke všeobecné spokojenosti nejen nás členů ČBA, ale i všech zúčastněných a účastníků.

Na osobní setkání se těší

Výbor ČBA

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakty: redakce: Jan Stropnický, Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2019 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů