Ivan Macháček: Nabídka nástěnného kalendáře s bonsajemi

Chcete se celý příští rok těšit z pohledu na špičkové stromy našich i zahraničních pěstitelů? Objednejte si velký nástěnný kalendář!
20.12.2017  přečteno: 535x,  kat.:bonsaje

Vážení bonsajoví nadšenci, kamarádi,

po velkém úspěchu knižní publikace vydané ke 20 letům existence ČBA jsme se na základě četných dotazů a žádostí rozhodli vyhovět Vám a zprostředkovat Vám, našim členům a zájemcům o tohoto krásného koníčka, tištěné fotografie stromů z výstav ČBA častěji.

Proto si již nyní můžete objednávat kalendář velikosti A3 pro rok 2018.

Kalendář obsahuje 13 barevných fotografií vybraných stromů z letošní úspěšné výstavy v Kroměříži, včetně stromu roku 2017. Všechny stromy do kalendáře nafotil světově uznávaný fotograf bonsají pan Willy Evenopoel z Belgie ve svém improvizovaném studiu na výstavišti.

   Ukázkové listy kalendáře

Kalendář bude k dispozici členům ČBA za pořizovací náklady tj. 330,-Kč + poštovné. Nečlenové a bonsajoví zájemci si ji mohou pořídit za 380,-Kč + poštovné.

Pokud by chtěl někdo ušetřit na poštovném, bude si moci objednaný a uhrazený kalendář vyzvednout na prvním letošním srazu členů ČBA a to v sobotu 27. ledna 2018 v BC Libčany. Zde se bude konat setkání členů ČBA, workshop pod vedením Libora Slatinky, diskuze nad přinesenými rostlinami i posezení v kruhu stejně "postižených" nadšenců .

Vaše objednávky a způsob dodání nám zasílejte na adresu: info@cba-bonsai.cz

Vaše ČBA

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakty: redakce: Jan Stropnický, Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2019 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů