Výbor ČBA: ČBA v roce 2018

Plány a aktivity ČBA, benefity pro členy...
06.11.2017  přečteno: 496x,  kat.:bonsaje

Dobrý den, ahoj, přátelé, kamarádi, bonsajoví nadšenci,

rádi bychom vás na následujících řádcích seznámily s plány, aktivitami a pravidly České bonsajové asociace pro rok 2018.

Cílem vedení ČBA je udělat z našeho spolku místo, kde se budou bonsajoví nadšenci rádi družit, scházet a budou mít ze svého členství i nějaké výhody. Proto jsme pro vás připravili přehled slev, aktivit a workshopů (viz příloha), které budou fungovat pro členy ČBA.

Tento plán jsme pro vás začali chystat již na podzim letošního roku a moc nás potěšilo, že se po jeho zveřejnění (formou letáku) na letošní jubilejní XX.výstavě ČBA v Kroměříži hlásí další zájemci, firmy z bonsajového prostředí, které chtějí našim členům poskytnout slevy ve svých obchodech/workshopech. Aktuální seznam spolupracujících firem a osob najdete v přiloženém letáku a od nového roku je budete vídat i na našich stránkách www.cba-bonsai.cz, kde budou i pravidelně aktualizovány.

A jak můžete slevy, výhody získat?

Akce jsou platné pro členy ČBA, kteří mají době žádosti o slevu, workshop atd. zaplacený roční příspěvek. Ten byl pro rok 2018 odhlasován na 300,-Kč. Příspěvek můžete zaslat na účet č.168 030 668/0300 nebo ho osobně zaplatit v hotovosti 27. ledna 2018 na workshopu pro členy ČBA v BC Libčany.

Aktualizovaný seznam členů budeme našim spolupracujícím firmám posílat vždy k 1.dni v měsíci a to za platby došlé předcházející měsíc a dříve. Tzn. budete-li např. požadovat v BC Isabelia v měsíci lednu misku pro členy ČBA zdarma je potřeba mít zaplacený příspěvek do konce roku 2017.

   Výhody člena ČBA

Jak můžete slevy členům ČBA poskytnout?

Zašlete nám email s nabídkou výše slev pro členy na náš email: info@cba-bonsai.cz. Rádi ho po domluvě zveřejníme.

Dále bychom z našich workshopů, výstav atd.udělali nejen místa, kde se "jen" tvarují či vystavují stromy, ale místa, kde se budou členové ČBA scházet, vyměňovat si své zkušenosti, materiály, diskutovat o stromech (a nejen o nich) a stráví čas v kolektivu podobně "postižených" příznivců.

Proto se již nyní ozývají hlasy, že první letošní akce ČBA (workshop s Liborem Slatinkou 27. 1. 2018 v BC Libčany) bude i večerní s příjemným posezením a přespáním, kterého by se zúčastnili nejen členové, ale i významné osobnosti české bonsajové scény. O těchto akcích, plánech ČBA a dalších novinkách Vás proto budeme rádi informovat.

Aby se veškeré informace k vám dostaly včas, byli bychom rádi, kdyby nám každý člen po zaplacení ročních příspěvků zaslal na info@cba-bonsai.cz informaci o zaplacení a my tím získáme na vás kontakt, který budeme dále v komunikaci využívat. Dále budou všechny plánované akce a informace ČBA zveřejněny na stránkách www.cba-bonsai.cz na stránkách www.bonsai-dnes.cz

Závěrem Vám chceme oznámit, že po dohodě s Janem Stropnickým bude součástí prosincového čísla (č. 52) magazínu Bonsaje a japonské zahrady i 14 stránkový článek, který Vás seznámí s proběhlou jubilejní XX. výstavou ČBA, plánovanými aktivitami i dalšími akcemi našeho spolku. A navíc, tento příspěvek bude doplněn řadou fotografií, které na výstavě vytvořil známý fotograf Willy Evenepoel...

Na naší emailové adrese také rádi zaznamenáme Vaše připomínky, podněty a nápady, jak fungování ČBA vylepšit či Vaše případné nabídky na spolupráci.

Vaše ČBA

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů