Karel Haupt: Workshop Bonsai klubu Skalka

Reportáž ze zajímavé podzimní akce...
04.11.2017  přečteno: 517x,  kat.:bonsaje

Bonsajová dílna Bonsai klubu SKALKA Lubná

V sobotu 21. 10. 2017 se v prostorách kulturního domu v Sebranicích uskutečnila společná dílna bonsajových nadšenců a myslím, že můžu určitě napsat i bonsajových kamarádů. Již pravidelně se na podzim snažíme oslovit někoho ze zkušených pěstitelů. Letos se nám to podařilo opravdu parádně. S našimi stromy nám přijeli poradit a pomoci hned čtyři výborní bonsajisté. Naše pozvání přijal přední polský bonsajista Piotr Czerniachowski, dále Luboš Šebek , Libor Slatinka a Milan Karpíšek.

A večer naši práci přijel ještě zkontrolovat Igor Bárta. Díky tomu jsme se mohli sejít v tak velkém počtu čtrnácti bonsajistů. Jsem moc rád že stromy na kterých se pracovalo jsou rok od roku kvalitnější. A výsledek naší práce můžete posoudit na fotografiích z naší akce. O bonsajích a nejen o nich jsme vydrželi rokovat dlouho do noci.

Moc děkuji všem kdo pomohl k příjemně strávenému sobotnímu dnu. Dovolte nám, Vás závěrem pozvat na naši výstavu která se bude konat příští rok 16. a 17. června v Lubné. Za bonsai klub Skalka Karel Haupt.

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů