Tomáš Cibulka: Chystají se pravidelné bonsajové semináře v Praze

Informace o aktivitách, které jistě potěší nejen pražské pěstitele...
15.02.2017  přečteno: 375x,  kat.:bonsaje

Během 1. ročníku výstavy bonsají na Zbraslavi se mi podařilo oslovit řadu regionálních pěstitelů, kteří projevili zájem se dění na Zbraslavi pravidelně zúčastňovat. Všichni v Praze již dlouhou dobu postrádáme možnost společného tvarování, výměny zkušeností a vzdělávání.

První naše pracovní setkání proběhlo 28. ledna 2017 v prostorách zbraslavské Základní umělecké školy v ulici Opata Konráda, kde jsou našim aktivitám příznivě nakloněni.

Vedení společné dílny se ujali Miloš Kopsa a Lukáš Sirotný, určitě jsme nemohli být v lepších rukou. Na fotografii je částečně vidět i prostor v ZUŠ-výtvarná dílna, která našemu záměru dobře vyhovuje. Ještě týž den jsme se dohodli na pokračování v neděli 19. února od 9 hodin tamtéž, tentokrát pod vedením Miloše Kopsy.

    Foto z akce na Zbraslavi

Tomáš Cibulka, tel. 777 558 801, tomcibulka@seznam.cz

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů