Awida: AWIDA - totální výprodej originálních bonsai misek Yi Xing. Sleva až 70%.

Informace pro všechny, kteří hledají kvalitní keramiku pro jarní přesazování bonsají za bezkonkurenční ceny!
15.02.2017  přečteno: 542x,  kat.:bonsaje

Až do vyprodání Vám v rámci výprodeje skladových zásob nabízíme ke koupi originální čínské bonsai misky dovezené přímo ze známé oblasti Yi Xing se slevou až 70% .

Kvalitní misky, vypalované při teplotách kolem 1300 oC jsou 100% mrazuvzdorné a lze je použít pro pěstování v interiérových i exteriérových podmínkách. Většina vzorů misek je výtvarně natolik hodnotná, že je lze uplatnit i při prezentaci bonsaí na výstavách.

V nabídce jsou drobné misky od velikosti několika cm až po velké misky kolem 50 cm, obdélného, čtvercového, kulatého i oválného tvaru, kaskády i polokaskády, cihlové, hnědé i okrové barvy, jednoduché i s nevtíravým dekorem. V nabídce jsou i kvalitní originální keramické čajové konvice s výraznou slevou.

Více na stránkách www.awida.cz/awida/eshop

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů