redakce: Společná dílna s Liborem Slatinkou

Poslední sobotu před Vánocemi se sešli v Libčanech pěstitelé na letošním posledním workshopu...
18.12.2016  přečteno: 734x,  kat.:bonsaje

Společná dílna se nesla hlavně v duchu práce s kopanými modříny, pro jejichž první tvarování je v době vegetačního klidu podle Libora Slatinky ten správný čas. Podívejte se na výkony jednotlivých účastníků:

  Semináře se zúčastnilo celkem 12 pěstitelů  Lukáš Praus Martin Jandík Jan Stanovský Milan Pecháček Josef Psota Jan Veselý Láďa Soukup Martin Malý  Bohdana Kulichová Klárka a Adélka Pišlovi Adélka Pišlová  Klárka Pišlová Patrik Diviš

Sobota se vydařila, ke skvělé atmosféře přispěla i již tradiční asijská kuchyně Marka Pišla a vynikající borůvkový koláč paní Gábiny :). Děkujeme a přinášíme pár momentek nakonec:

Na viděnou i s těmi, co v sobotu nemohli, se také v příštím roce těší Bonsai Centrum Libčany!

A protože sociální sítě vládnou světu, vyzkoušeli jsme i živý přenos přes Facebook. Videa najdete na profilu Jan Stropnický

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 1     poslední: 19.12.16 08:31
    

  Pěkná akce, díky všem v Libčan...  Samohýl19.12.16 08:31

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů