Ivan Macháček: EBA kongres a výstava 2017

Informace o akci, která je spojena s další prestižní evropskou výstavou...
13.10.2016  přečteno: 596x,  kat.:bonsaje

Výstava a kongres EBA se uskuteční v Limburghal, Genk, Belgie od 3. 2. 2017, zahajovací ceremoniál bude v pátek 3. 2. 2017 večer, ukončení akce v neděli 5.2. 2017.

Akce je organizována Belgickou Bonsajovou Asociací ve spolupráci s Federací Belgických Bonsai Klubů. Tato akce bude konána souběžně s Noelanders Trophy XVIII – mezinárodně uznávanou bonsai akcí. Informace lze nalézt na www.eba2017.be.

ČBA je na tuto akci zvána jako členská organizace EBA k vystavení pěti bonsají v sekci Výstava EBA.

Každá členská země EBA smí vystavit pouze 5 stromů. Výběr těchto stromů je v kompetenci národní organizace, v našem případě ČBA. Seznam stromů vybraných k výstavě zašle organizátorům reprezentant národní organizace, v našem případě to je Ivan Macháček. Povinně musí být stromy registrovány jeho osobou online na www.eba2017.be.

Na výstavě budou stromy aranžovány podle estetických měřítek, ne podle země vystavovatele. Organizátoři se budou snažit vytvořit harmonickou kompozici ze zhruba 20 stromů v každé řadě stolů.

Stromy v EBA sekci budou vystaveny ve stejném duchu jako stromy v sekci Noelanders Trophy , ale budou zřetelně odděleny. Je důležité vědět, že stromy na výstavu EBA musí být registrovány samostatně, odděleně od stromů registrovaných na Noelanders Trophy. Je samozřejmé, že stejný strom nesmí být registrován na obě výstavy.

Stromy určené pro Noelanders Trophy musí být registrovány samostatně – odděleně.

  Plakát k výstavě

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů