Tomáš Homola: Setkání sběratelů a příznivců umění suiseki v Libčanech

Hned dvakrát se mohou kamenáři setkat v Libčanech. Poprvé v polovině ledna a podruhé počátkem února...
09.01.2016  přečteno: 397x,  kat.:suiseki

Zveme tímto všechny příznivce umění suiseki na tradiční zimní setkání sběratelů v Bonsai centru Libčany. To se uskuteční v sobotu, dne 16. 1. 2016 na tradičním místě, ve čtvrté lodi skleníku centra. Začátek je stanovený na obvyklý čas 14.00 hod.

Kromě setkání s přáteli a shlédnutí nových kamenů ve sbírkách českých kamenářů budou účastníci setkání informováni o minulém a budoucím dění na české suiseki scéně - výstavách, setkáních a společných výpravách za kameny.

Zváni jsou všichni příznivci umění suiseki, počet návštěvníků akce je omezený kapacitou čtrvté lodi libčanského skleníku.

Informace a dotazy směřujte na: Tomáš Homola, 608 819 582, tomcb70@gmail.com

Pro ty, kterým termín lednového setkání nevyhovuje, připravila Česká asociace suiseki seminární setkání kamenářů pod vedením Karla Šeráka, které proběhne na stejném místě, tedy v BC Libčany, dne 6. 2. 2016, se začátkem v 11 hodin.

O konkrétním programu této mimořádné akce budete včas informováni na stránkách serveru www.bonsai-dnes.cz

A jak to na takové akci vypadá, se můžete podívat v následující galerii, která zachycuje momenty z jednoho již uskutečněného setkání:

Na setkání s vámi se těší pořadatelé!

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů