Josef Valuch: To nejlepší nakonec v Isabelii - pozvánka a slevy misek

Informace pro všechny, kteří se chystají třeba o státním svátku navštívit Staré Město...
22.10.2015  přečteno: 473x,  kat.:bonsaje

Zveme Vás na výstavu bonsají a suiseki, kterou ve dnech 28. října až 1. listopadu již tradičně pořádá zahrada Isabelia ve Starém Městě. Jde o výstavu, která na nejvyšší úrovni pravidelně uzavírá bonsajovou sezónu v České republice.

V rámci výstavy bude možno shlédnout také nejlepší listnatou bonsai z nedávné prestižní mezinárodní výstavy ve Francii, jalovec a korejský habr oceněné na největší evropské výstavě Noelanders Trophy, tis pocházející z japonského ostrova Hokkaido, jehož stáří se odhaduje na více než 500 let, vybrané exponáty z jedinečného projektu 100 borovic, ale také mnoho dalších unikátních bonsají i suiseki, to vše v prostředí krásné bonsajové zahrady v pestrých podzimních barvách.

Seznamte se s ojedinělou kolekcí stromů i kamenů, která v sobě spojuje umění, kreativitu i lásku k přírodě. Přijďte do Starého Města objevit sbírku bonsají a suiseki, která svým rozsahem i kvalitou přitahuje pozornost návštěvníků z celé Evropy.

Otevírací doba na akci: středa - neděle od 8,30 do 16 hodin

Informace o slevách misek

- 50 % misky čína
- 30 % vodní nádoby
- 20 % misky Dorda
- 30 - 50 % označené bonsaje

- vybrané misky:
350 Kč - původní cena, 80 Kč - nová cena
40 Kč - původní cena, 10 Kč - nová cena

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů