Josef Valuch a Miroslava Ševčíková: 4. Floria Bonsai Kroměříž

Pozvánka na unikátní výstavu bonsají...
03.10.2015  přečteno: 444x,  kat.:bonsaje

V rámci tradiční výstavy Floria PODZIM 2015 proběhne na kroměřížském výstavišti 4. ročník výstavy Floria BONSAI s více než kreativním podtitulem Podzimní krása bonsají.

Stromy ze své bohaté sbírky bude vystavovat Bonsai Centrum Museum Isabelia pana Josefa Valucha ze Starého Města u Uherského Hradiště. Kromě klasicky označených exponátů budou prezentovány také tzv. Stromy s příběhem, u nichž návštěvníci najdou i krátkou informaci o tom odkud pocházejí, kdo se podílel na jejich tvarování či co jejich podstata vyjadřuje.

 Plakát k výstavě

Během celé doby trvání výstavy je zajištěn prodej, poradenská služba a o víkendu i ukázky tvarování. Navíc si budou moci návštěvníci prohlédnout i nejstarší bonsaj v Evropě - 500 let starý tis.

Do expozice bude zakomponovaná také čajovna v japonském stylu, kde obsluha bude v asijském tradičním oblečení. Odborníci Vám také představí tradiční obřad čaje.Více na www.vystavistefloria.cz

Na všechny zájemce o krásu bonsají se těší pořadatelé.

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 1     poslední: 03.10.15 08:28
    

  Tyto výstavy patří nejen z hle...  stomy03.10.15 08:28

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů