redakce: Výstava jihočeských pěstitelů bonsají potrvá až do 28. června

Celý tento týden až do neděle můžete v Českých Budějovicích navštívit výstavu, která prezentuje hlavně stromy pěstitelů z jihu Čech...
21.06.2015  přečteno: 691x,  kat.:bonsaje

I když si počasí s pořadateli tak trochu zahrávalo, podařilo se výstavu připravit tak, aby nabídla všem zájemcům o bonsaje a jejich pěstování přesně to, co od ní očekávali - příjemné domácí prostředí, pěkné stromy a výborný servis.

Hlavním hostem letošní výstavy byl Miloš Kopsa z Prahy, který se bonsajím věnuje profesionálně a zaměřuje se na borovice. Pod jeho rukama dostávaly nejrůznější rostliny nový tvar, který naplňoval základní filosofii, s níž ke stromům přistupoval: "Každá bonsai může být krásná". Jihočeským pěstitelům se věnoval naplno až do pozdního večera, za čož sklidil nejen oprávněný potlesk, ale i spoustu poděkování.

O celkovou pohodu se postaral také Zdeněk Chmel(www.caje-susiny.com), který návštěvníky výstavy zval na ochutnávku čajů

Pokud jste se na sobotní vernisáž nedostali, nevadí, výstavu je možné na adrese Martin Zimandl, České Vrbné 1968, České Budějovice, telefon 777 834 153,navštívit až do neděle 28. června.

Na setkání s vámi se těší pořadatelé.

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů