Vojtěch Zahradník: Chystá se výstava bonsají v Olomouci

Jarní Flora Olomouc nabídne letos expozici bonsají...
02.02.2015  přečteno: 479x,  kat.:bonsaje

V rámci jarní výstavy Flora Olomouc se mohou milovníci bonsají těšit na netradičně pojatou expozici bonsají, kterou ve spolupráci s výstavištěm připraví Bonsai Centrum Muzeum Isabelia.

Podívejte se na situační plán a počítačovou simulaci toho, co v pavilonu E při jarní Floře od 23. do – 26. dubna 2015 můžete vidět...

  Pohled na celkové uspořádání  Jednotlivé pohledy...

A jak to na výstavě v Olomouci vypadalo v roce 2011, kdy se podobná spolupráce realizovala, se můžete podívat na následujících fotografiích:

Poutače zvoucí na letošní ročník výstavy FLORA OLOMOUCVýstava bonsají firmy ISABELIA je umístěna v pavilónu ENěkteré z vystavených bonsají...Aranžmá bonsají zavěšených na houpačkách nad vodní hladinou, kde se objeví i efektní mlha...Pohled na bonsaje a typickou japonskou bránu při vstupu do pavilonuČajová chýše u jezera...Expozice jalovců v přírodním provedeníZajímavé průhledyDalší pohleddy na výstavu...UKázka japonské zahrady s potokem v podobě krajinné scenérie...J. Valuch při posledních úpravách aranžované PseudocydonieA je hotovo!Fotografické obrazy jalovců na přírodních stanovištíchVystavené jalovce v přírodní kompoziciPohledy do výstavní expozice...

Na setkání s Vámi se těší Výstaviště Olomouc a Bonsai Centrum Muzeum Isabelia

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů