Tomáš Homola: Výroba podložek v lotosovém stylu - seminář pod vedením Jana Veselého

Informace o akci, která se bude konat v Libčanech...
01.02.2014  přečteno: 425x,  kat.:suiseki

Bonsai centrum Libčany zve členy České asociace suiseki a účastníky suiseki seminářů v Libčanech na společnou dílnu, věnovanou tvorbě podložek v lotosovém stylu pro objektové suiseki. Tento seminář se uskuteční 8. 2. 2014 od 10 hod. (dopoledne) na obvyklém místě, ve čtvrté lodi skleníku libčanského bonsai centra.

Účastníci semináře si přinesou již zapuštěné kameny a pod vedením Jana Veselého budou vytvářet dřevěné lotosové okvětí. Zájemci již byli dříve informováni a instruováni o tom, v jakém stavu rozpracování si mají podložky svých kamenů pro tvorbu lotosových dai přinést.

Akce je otevřená a volně přístupná také všem ostatním zájemcům o suiseki, účast v praktické části je nicméně limitovaná počtem míst u pracovního stolu, kdy mají přednost členové asociace a ostatní pravidelní účastníci suiseki setkání v BC Libčany. V případě většího zájmu „neregistrovaných“ bude možné akci v budoucnu v Libčanech opakovat.

V rámci setkání proběhne i volná, koordinační debata nad dalším letošním programem "kamenářů". V předběžném plánu "předpěstebního období" je ještě setkání v březnu, jehož téma můžete navrhnout i vy!

Bližší informace a dotazy směřujte na:

T.Homola, homola@ef.jcu.cz, nebo tel. 608 819 582

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů