Petra Brandejsová: Nabídka převzetí japonské zahrady v Říčanech u Prahy

Informace pro zájemce o zajímavý projekt...
25.02.2013  přečteno: 684x,  kat.:zahradní tvorba

Pro japonskou zahradu v Říčanech u Prahy, ulice Thomayerova, hledáme zájemce o bezúplatné převzetí obecně prospěšné společnosti, která ji provozuje a nabízíme možnost odkoupení přilehlého pozemku se stavbou zázemí.

OPS je bez jakýchkoli závazků, zahradu má smluvně v bezplatném pronájmu na 28 let, přilehlý pozemek je v osobním vlastnictví s rozestavěnou budovou zázemí a ubytování navrženou Osamu Okamurou v japonském stylu.

Celková rozloha pronajatého pozemku je 14.000 metrů čtverečních, v osobním vlastnictví je pozemek o rozloze 3.300 metrů čtverečních.

Zahrada je ve stavu před dokončením, je možno čerpat grant na naučnou stezku a dovybavení zahrady, budovy ve stavu zahájené stavby. Pro více informací mě kontaktujte na info@japonskazahradapetratyplta.cz

Obrázky ze současné podoby rozestavěné zahrady

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2021 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů