T. Homola: Další suiseki workshop v Libčanech se koná již v sobotu 9. února

Informace o programu společné dílny kamenářů...
02.02.2013  přečteno: 258x,  kat.:suiseki

Seminární setkání sběratelů a příznivců umění suiseki v Libčanech – únor 2013

Další seminární setkání kamenářů, které bude neformálním pokračováním lednového workshopu, se uskuteční v sobotu, dne 9. 2. 2013 v prostorách 4. lodi skleníku libčanského bonsai centra. I tentokrát je začátek akce stanoven na 10. hodinu dopolední.

Druhé letošní setkání sběratelů suiseki v Libčanech bude zaměřeno na finální úpravy podložek dai, konkrétně moření a lakování. V průběhu semináře budou probíhat jak teoretické konzultace a předávání zkušeností v oblasti moření a lakování, tak praktické realizace dokončování dřevěných podložek. Mimo jiné proběhne i profesionální prezentace v podání zkušeného prodejce používaných preparátů.

Na setkání je možné přinést i vlastní, nové exponáty ve sbírkách , popřípadě kameny s nimiž si nevíte rady a také budoucí pěkné exponáty, které chcete darovat vašim kamarádům.

Akce je volně přístupná všem zájemcům o umění a počet účastníků je omezen pouze kapacitou 4. lodi skleníku BC Libčany.

Těšíme se na shledanou!

Tomáš Homola, generální tajemník České asociace suiseki
telefon: 608 819 582
mail: homola@ef.jcu.cz


Pohledy na akci minulou: atmosféra je více než pracovní...K. Šerák pomáhá s určením správné podoby podložkyIgor Bárta se zapuštěným kamenem

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2021 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů