Karel Vošahlík: Podzimní setkání pěstitelů bonsají v Merklíně

Pozvánka na tradiční akci s mezinárodní účastí...
11.07.2012  přečteno: 437x,  kat.:bonsaje

Letošní podzimní setkání pěstitelů bonsají, sběratelů suiseki a všech přátel těchto asijských umění se koná v sobotu 8. září 2012 od 10.00 hodin (trvání opět do pozdního odpoledne dle zájmu ) na zámku v Merklíně u Přeštic.

Společnou dílnu povede M. Ašenbrenner a J. Marek, suiseki K. Moulis a J. Šnebergr.

Je připraven prodej a výměnný obchod všech bonsajových potřeb včetně misek. Každý, kdo má zájem, může prodávat nebo vyměnovat. Na požádání budou k dispozici prodejní stoly, vše je bez poplatku.

Bude pokračovat dlouhodobá Soutěž ve tvarování bonsají - účastní se původní demonstrátoři.

Na akci přijali pozvání také pěstitelé bonsají z Německa. Účastníci se budou scházet již v pá 7.9. v penzionu u Josefa. Zde můžeme zajistitit ubytování-potřebujeme včasnou informaci (nejpozději 14dní předem na telefonu 606 237 879).

Věříme, že setkání přinese účastníkům, tak jako v minulých letech, příjemné zážitky, další zkušenosti a nová přátelství.

Srdečně zve tým Bonsai Merklín.Další informace na www.bonsaimerklin.cz

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2021 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů