redakce: Výstava bonsají v Českých Budějovicích právě začala

V jihočeské metropoli můžete až do neděle 24. června navštívit výstavu bonsají a suiseki
14.06.2012  přečteno: 759x,  kat.:bonsaje

Druhý ročník výstavy pokojových a venkovních bonsají a suiseki v Českých Budějovicích se koná v kulturním domě Metropol na Senovážném náměstí. Výstavu pořádají Bonsai centrum Libčany, Karel Willinger a Martin Zimandl. Následující fotografie ze zahájení můžete brát jako pozvánku.

Na výstavě na vás čeká kromě prezentace bonsají a suiseki i poradenská služba a prodej za ceny BC Libčany.

Na výstavu zapůjčili kromě jiných exponáty BC Libčany, BZ Praha - Trója a Karel a Taťjana Šerákovi.

Pohled na exponáty ve Kruhovém sáluV expozici bonsají se můžete pohodlně posadit a v klidu si exponáty vychutnatJaroslav PišlUkázka aranžmá a vystavených exponátůNa výstavě jsou i suiseki Taťjany a Karla ŠerákovýchMartin Zimandl a Bohumil VondrušMartin ZimandlK. Šerák a J. PišlUkázka prodejního sortimentuJaroslav Pišl a Karel Willinger otevírají slavnostně výstavuFoto z vernisážeM. Zimandl a J. PišlKarel WillingeMalé pohoštění pro hosty vernisážeSuiseki BZ Praha - TrójaPoradna pro pěstiteleFoto z prohlídky výstavyMalá návštěvnice

A pokud Vás bonsaje zajímají, můžete využít i možnost návštevy pobočky Bonsai centra Libčany v Českých Budějovicích, kde nakoupíte za libčanské ceny!

Info a kontaktní adresa: Martin Zimandl, České Vrbné 1968, 370 11 České Budějovice, telefon 777 834 153

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2021 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů