Magda Vojtěchová: Přírodní kámen pro vaše japonské a okrasné zahrady

Začíná jaro a i u nás v Jakubově u Moravských Budějovic se chystáme na novou sezónu. A věřte, že je z čeho vybírat...
06.03.2012  přečteno: 686x,  kat.:zahradní tvorba

Naše firma se nachází v malé obci Jakubov u Moravských Budějovic, která leží na hlavním tahu Znojmo-Jihlava. Již pátým rokem se zabýváme maloobchodním prodejem přírodního kamene.

Na našem prodejním skladě máme v současnosti k dispozici stovky metrů štípaného kamene původem z Řecka, Indie, Švýcarska a Itálie. Nejvíce je využíván jako obkladový materiál nebo dlažba. Vyniká pevností,trvanlivostí a krásou barev,kterých vám můžeme nabídnout opravdu širokou škálu. Můžete s ním obložit cokoli-dekorační stěny v interiéru, krby, zídky, ploty, poslouží vám i jako originální dlažba k bazénu, na terasu nebo příjezdovou cestu k domu.

Pohled do provozovny

Myslíme hlavně na drobné odběratele, proto prodej štípaného kamene u nás není nutný takzvaně po paletách,ale i po metrech či kusech, což je velice pozitivní pro realizace menších rozměrů. V každém případě je pro nás samozřejmostí věnovat se vám a pomoci vám s výběrem daného materiálu. Můžete u nás zakoupit několik tun,ale také jen pár kamínků do vaší zahrady pro radost.

V zahradách nachází kámen také veliké uplatnění. Stačí si vybavit třeba kamenitou skalku, stinná zákoutí s kamennou zídkou nebo korýtka z kamene osázená barevně kvetoucími květinami. Nabídneme vám i nášlapové kameny, drtě a oblázky různých velikostí a barev či dekorační kameny různých barev a tvarů. Je jen na vás, jak tuto barevnost využijete. Nejsou zde žádná pravidla a jedinečnost je vždy zaručena.

A tak až pojedete někdy kolem Jakubova, stavte se u nás pokochat se krásou kamene, který je tak podmanivý, ušlechtilý, věčný...

Na setkání s vámi se těší Magda Vojtěchová, www.kamenprirodni.cz

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2021 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů