Alex Ensinger, www.ogatakoi.cz: Ogata Tategoi Cup 2011

Už jen do 15. května můžete soutěžit a hrát o zajímavé ceny...
06.05.2011  přečteno: 684x,  kat.:ostatní

Vážení přátelé, chovatelé Koi,

zimní období je snad již nenávratně za námi. K nadcházejícímu jaru 2011 pro vás připravila firma Carp Pond Březí s.r.o. - oficiální zástupce společnosti Ogata Koi Farm, ve spolupráci s redakcí magazínu Bonsaje a japonské zahrady, zpravodajským a informačním serverem www.bonsai-dnes.cz, vydavatelstvím odborného časopisu Koi Kurier a společností Japan-Koi Wild soutěž, při které se nejen pobavíte a získáte další dovednosti v rozpoznání kvalitních Tategoi, ale můžete vyhrát i zajímavé ceny.

Pravidla soutěže Ogata Tategoi-Cup

Co musíte udělat v případě, že chcete soutěžit? Nejdříve si pozorně prohlédněte uveřejněné fotografie Koi a poté je seřaďte podle vámi zamýšlené kvality od nejlepší ryby po tu nejméně kvalitní.

Vaše hodnocení (pořadí) Koi ve tvaru 1. místo: ryba č. X, 2. místo: ryba č. Y atd. pak následně zašlete na adresu firmy Carp Pond – Březí s.r.o pomocí e-mailu na info@ogatakoi.cz spolu s heslem „Ogata Tategoi-Cup" nejpozději do 15. května 2011.

V příštím vydání magazínu Bonsaje a japonské zahrady, které vychází v polovině června, a samozřejmě i zde na internetu, zveřejníme nejen výherce tohoto soutěžního kola, ale také odborné vyjádření pana Manabu Ogata ke každému jednotlivému Koi. Tedy to, jak by je po odborné stránce ohodnotil on sám.

Jako nápovědu uvádíme, že na obrázcích vidíte jednoleté Koi variety GOSHIKI o velikosti 20 – 25 cm.

Soutěžná ryba GOSHIKI - č. 1Soutěžná ryba GOSHIKI - č. 2Soutěžná ryba GOSHIKI - č. 3Soutěžná ryba GOSHIKI - č. 4Soutěžná ryba GOSHIKI - č. 5

Za každé správně uhodnuté umístění Koi získáte 5 bodů. Soutěžící, který nasbírá nejvyšší počet bodů, vyhrává poukázku v hodnotě 5.000 Kč na nákup Koi, kterou mu po vyhodnocení výsledků zašle společnost Carp Pond – Březí s.r.o.

Tuto poukázku pak můžete u této firmy použít jako slevový kupón při nákupu Koi. Soutěžící, kteří se umístí na 2. a 3. místě, obdrží každý 3 kg vakuovaného krmiva Ogata Perfomance. Při shodném výsledku bodů rozhoduje o pořadí losování.

Kromě těchto internetových stránek je soutěž vyhlášena i v č. 25 magazínu Bonsaje a japonské zahrady

Copyright © Japankoi-Wild, Weipertshoferstrasse 12, D – 74597 Stimpfach Rechenberg

Poznámka: vymáhání výher právní cestou je vyloučeno

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů