J. Valuch: Předvánoční slevy v Isabelii

Hledáte-li zajímavé vánoční dárka pro pěstitele bonsají, tuto nabídku byste něměli minout bez povšimnutí...
01.12.2010  přečteno: 548x,  kat.:bonsaje

Pro naše zákazníky jsme připravili následující předvánoční slevy:

50% sleva na všechny misky

50% sleva na pokojové bonsaje

30-50% sleva na označené venkovní bonsaje, které doposud patřily mezi neprodejné muzejní exponáty, což děláme z důvodu přípravy nové kolekce bonsají Bonsai musea Isabelia - jaro 2011.

Nabízí se tak jedinečná šance koupit listnaté stromy v odlistěném stavu, což je pro výběr těchto druhů bonsají vždy to nejlepší!

Akce platí od 1. prosince do konce roku

Ukázka sortimentu misek, na které je sleva 50%Ukázka sortimentu misek, na které je sleva 50%Ukázka sortimentu misek, na které je sleva 50%Ukázka sortimentu misek, na které je sleva 50%Fotografie z cesty po Japonských pěstírnách bonsajíFotografie z cesty po Japonských pěstírnách bonsajíFotografie z cesty po Japonských pěstírnách bonsajíUkázka stromů, na které se vztahuje sleva 30 - 50 % (venkovní bonsaje)Ukázka stromů, na které se vztahuje sleva 30 - 50 % (venkovní bonsaje)Ukázka stromů, na které se vztahuje sleva 30 - 50 % (venkovní bonsaje)Ukázka stromů, na které se vztahuje sleva 30 - 50 % (venkovní bonsaje)

Krásné Vánoce a příjemný vstup do další bonsajové sezony přeje kolektiv pracovníků Bonsai centra a musea Isabelia.

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů