Honza Kocourek: Bambusáři v Praze zvou na Den otevřených dveří

Sháníte kvalitní mrazuvzdorné bambusy a chcete vidět, jak vypadají po několika létech pěstování? Přijďte se podívat do Tróji do Bambusária firmy Rosteto s.r.o...
30.08.2010  přečteno: 437x,  kat.:zahradní tvorba

Srdečně zveme milovníky bambusů a okrasných travin na "Den otevřených dveří", který se koná v sobotu 4. září od 1O hodin do 18 hodin, v našem Bambusáriu v Praze - Tróji, ulice na Farkách 1341, Praha 7, asi 5 minut od zoologické a botanické zahrady.

Na všechny bambusové sazenice je v tento den slavnostní sleva 10%.

Pohled do zahrady...V naší nabídce jsou kromě bambusů i okrasné trávy...Zájemcům nabízíme kvalitní mrazuvzdorné bambusySortiment kontejnerovaných rostlinPodívat se můžete i na to, jak vypadají bambusy po zasazení do volné půdyObčas je u nás pohoda (zleva Lída Zažímalová a bambusářka Bára)Bambusy nejen prodáváme, ale i sázíme a rozvážíme naším BAM-BUSemK návštěvě zahrady zvou vaši bambusáři - Lída Zažímalová a Honza KocourekJarní foto na závěr - bambusy a slivoně, symbolika asijských zahrad nejen v Číně a Japonsku...

Přijďte třeba jen posedět v opravdovém bambusovém háji nebo spočinout v naší čajovně nad šálkem dobrého čaje, který pro vás bude v rámci Dne otevřených dveří zdarma.

Těšíme se na vás, vaši Bambusáři, www.bambusy.cz

Hodnocení článku: článek dosud nebyl hodnocen

1 2 3 4 5      

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2021 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů