J. Valuch: Nové misky z YiXing v BC Isabelia, sleva pokračuje i v březnu

Pro ty z vás, kteří se chystají na přesazování, máme nabídku na kvalitní misky...
03.03.2010  přečteno: 816x,  kat.:bonsaje

Začátkem ledna jsme se vydali do čínského, keramikou proslulého, města Yixing abychom pro Vás vybrali bonsajové misky té nejlepší kvality.

Misky jsme vybírali v pěti různých keramických dílnách. Každá dína byla specifická svým sortimentem co do velikosti misek i kvality jejich zpracování. Mimo misek standardní kvality jsme nakoupili také mnoho mís nejvyšší kvality propracovaných do nejmenších detailů. Misky z této dílny si zde i na zakázku nechávají vyrobit japonští bonsajoví mistři jako Kunio Kobayashi nebo Daizo Iwasaki.

První ze tří kontejnerů těchto misek, které letos očekáváme, do prodejny Isabelia dorazí koncem března, takže pro jarní přesazpvací období už budou nové misky k dispozici. Zároveň potřebujeme pro nové misky uvolnit prostory a tak Vám nabízíme 50% slevu na všechny misky jak v prodejně Isabelia ve Starém Městě, tak i v internetovém obchodě a to ještě i v březnu. Stále je z čeho vybírat.

Více informací o nových miskách a o cestě do číny naleznete zde

Na našem novém internetovém zápisníčku dále najdete informace o všem zajímavém, co se v bonsai centru Isabelia děje: reportáže z tvarování bonsají, ukázky našeho sortimentu, novinky, upozorníme Vás na výhodné nákupní akce či zajímavosti ze světa bonsají a mnoho dalšího.

Těšíme se na Vaše návštěvy, vaše Isabelia

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 3     poslední: 03.03.10 19:19
    

  Blog je parádní  Manji03.03.10 14:50
 > Re: Blog je parádní  m kolacia03.03.10 18:36
 >> Re: Blog je parádní  Manji (ex. Hiroshige Utagawa)03.03.10 19:19

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů