L. Kastner: Tvarované japonské borovice

Hledáte-li pro svou asijskou zahradu tvarované stromy, podívejte se na následující nabídku Bambus centra Kastner...
26.01.2009  přečteno: 2312x,  kat.:zahradní tvorba

Tyto stromy patří zcela jistě k základním stavebním pilířům v japonských zahradních kompozicích. Nejen jejich velké stáří, ale především dokonalá preciznost a propracování každého detailu je předurčuje pro klíčová místa v zahradě.

Samozřejmě je nutno zvážit jaký tvar a velikost pro dané místo potřebujeme. Čím je rostlina větší, tím exkluzivnější máme vizuální vjem a zároveň umocňuje ducha i atmosféru, což velice pozitivně a citelně vnímáme.

Právě pro tyto účely jsme opět přivezli bohatou kolekci, která uspokojí požadavky jak široké pěstitelské veřejnosti, tak i ty, kteří touží po jedinečnosti uměleckého kusu.

Případné dotazy rádi zodpovíme na 604 753 919, V. Kastner popř. na info@bambuscentrum.cz. Rovněž vás zveme k návštěvě našich stránek www.bambuscentrum.cz

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2021 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů