redakce: Soutěž o nejkrásnější jezírko - hodnocení poroty

Vyhlášením výsledků končí internetová soutěž o nejkrásnější okrasné a koupací jezírko...
31.03.2008  přečteno: 901x,  kat.:bonsaje

Podobně jako vy, naši čtenáři, hodnotila i odborná porota jezírka zaslaná do soutěže a vybrala následující vítěze:

Kategorie TECNICKY POPISNÁ

Nejen kvalitní začlenění okrasného jezírka do okolního prostředí, ale i pěkné ryby a samotná asijská zahrada zaujali porotce této kategorie, kterým byl Jiří Hájek ml.

1. místo získává Josef Braunštejn, který zároveň obdrží "Poukaz na bezplatnou péči a poradenskou službu při údržbě okrasné nebo koupací zahradní nádrže v roce 2008 v hodnotě 5.000 Kč", který věnuje firma Ing. Jiří Hájek – zakládání zahrad, zastoupená šéfem divize výstavby a údržby jezírek Jiřím Hájkem ml.

Vítězné jezítko kategorie Technicky - popisná

Vítězné jezírko si můžete prohlédnout ZDE

Kategorie FOTOGRAFIE S ATMOSFÉROU

Patrně příjemné vzpomínky na podzimní Niigatu, sehrály roli při výběru vítězného fota této kategorie, které vybíral ing. Luděk Štěch.

1. místo získává Josef Braunštejn, který zároveň obdrží "Kolekci okrasných ryb dle vlastního výběru v hodnotě 2.000 Kč", kterou věnuje ing. Luděk Štěch, majitel firmy Alcedor Zliv.

Vítězná fotografie kategorie Foto s atmosférou

Kategorie MOMENTKY

Pomíjivý podzim či hra světla a stínů patrně inspirovaly k výběru vítězného obrázku poslední kategorie Vlastimila Kastnera, který do soutěže nabídl zajímavou cenu, hodící se každému, kdo touží zušlechtit svou zahradu s jezírkem.

1. místo získává Cyril Tatranský, který zároveň obdrží "Okrasné dřeviny dle vlastního výběru v hodnotě 1.500 Kč", které do soutěže věnovalo Bambus centrum Kastner, Třebíz.

Vítězné foto kategorie Momentky

Vítězům blahopřejeme a přejeme hodně radosti ze získaných cen!

Hodnocení článku: článek dosud nebyl hodnocen

1 2 3 4 5      

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů