J. Pišl, J. Lengál: Silvestrovské tvarování

Pro všechny, kteří zatím ještě tápou při práci s mrtvým dřevem, přinášíme důležité informace, jak správně na džiny...
31.12.2007  přečteno: 1031x,  kat.:bonsaje

To, že většina ukázek tvarování pro magazín Bonsaje a japonské zahrady vzniká díky laskavému "podnájmu" v Bonsai centru Libčany, asi víte.

Jardovi Pišlovi i ostatním učinkujícím touto cestou jěště jednou děkujeme a jako bonus pro návštěvníky tohoto serveru přidáváme krátkou, ale výstižnou ukázku toho, jak elegantně lze zvládnout mrtvé dřevo u vašich bonsají.

Tvarovaná borovicePro práci s plamenem je třeba vše dobře připravitJako izolace se perfektně hodí alobalBorovice je připravena... a Honza Lengál v plné zbroji též!Opravdu je to dřina, při které se musí dbát hlavně na bezpečnost při práciNení to lepší v civilu?Po opálení nastává běžná rutina - čištění kartáčem...... a natírání přípravkem na jinyA jak to dopadlo? Jarda Pišl i Honza Lengál pečlivě prohlíží výsledek nové technologie......a zdá se, že je vše OK!

A aby bylo vše OK i u vás doma, a hlavně u vašich bonsají, vám přeje kolektiv těch, kteří pro vás nejen tyto srandy připravují.

Takže ŠŤASTEJ A BONSAJOVEJ rok 2008 :)

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 1     poslední: 02.01.08 14:10
    

  Tohle je humor ? ....a kde jst...  martin kolacia02.01.08 14:10

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů