Tatjana Boušová: Ohlédnutí za výstavou v Tróji

Zhruba před týdnem skončila další z tradičních výstav bonsají a suiseki v pražské botanické zahradě v Tróji. A jaká byla?
25.05.2007  přečteno: 971x,  kat.:bonsaje

Mezinárodní výstava bonsají a suiseki proběhla letos v nově rekonstruované japonské zahradě a kromě zajímavých bonsají mohli její návštěvníci obdivovat i umění suiseki, které zde prezentovali naši přední sběratelé.

Výstavu navštívilo několik tisíc návštěvníků a o její vynikající úroveň se postarali Kamila Skálová z BZ se svými kolegy, Milan Klika, který výstavu aranžoval a samozřejmě všichni vystavovatelé.

Výstava suiseki - celkové pohledyvystavovatel: Tatjana Boušovávystavovatel: Tatjana Boušovávystavovatel: Milan Klikavystavovatel: Milan Klikavystavovatel: Jaroslav PoupaPro zájemce o suiseki připravil dvě přednášky Karel ŠerákMomentky z přednášek a výstavy...výstava bonsají měla výbornou úroveň...přednáška o aranžování květin - IKEBANA - Dagmar Havlová, škola SOGETSUkamenné plastiky z Afrikykaplička nad vinicemikoncertž na terase vinárnykrásy z Botanické zahradyVodopád v japonské zahraděpán, bez kterého by to prostě nešlo, důchodce, který každoročně hlídá výstavu suiseki

Hodnocení článku: průměrná známka 1.0   hodnotili 3 čtenáři

1 2 3 4 5      

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 1     poslední: 27.06.07 14:29
    

  Trója  Tomáš Zeman25.05.07 10:38

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů