V. Wiesner: NI SHUN - TEN 2006

Podívejte se s námi na výstavu do Německa, která se konala uplynulý víkend...
28.03.2006  přečteno: 943x,  kat.:bonsaje

Harald Lehner úspěšný pořadatel výstav v Německu, pořádal se svojí ženou Elisabeth 24. až 26. března 2006, mezinárodní výstavu v klášteře Fürstenfeld v městě Fürstenfeldbruck nedaleko Mnichova. Výstavy se zúčastnili přední osobnosti z Evropy i Japonska.

Hlavní budovy kláštera FürstenfeldLoď kostela je v rekonstrukciVchod na výstavuNávštěvníky uvítala klasická tokonomaSuiseki oceněné v Japonsku-Harald a Elisabeth LehnerExpozice suiseki-ESAHistorické krovy klášteraV amosféře historické stavbyFotografování bylo dovolenoHlavní exponáty byly v tokonomáchToyama-ishi, Arishide MatsuuraAcer buergerianum, Toru SuzukiKinzan-seki, Gudrun BenzExpozice,  Pius Notter Zimní grafika modřínu, Pius NotterToyama-ishi, Brigitte NotterDetail, Willi BenzToyama-ishi, Willi BenzTaki-ishi, Riichi BabaExpozice šohinů-Mihael RehmannMichael Rehman Michael RehmanMichael RehmanSugata-ishi, Igor BártaDoha-seki, Igor BártaShimagata-ishi, Karel ŠerákCarpinus betulus, Francois JekerDetail, F.JekerDetail, F.Jeker KusamonoPrunus spinosa, Elize Marie MannPicea abies, Helmut BachmannAcer buergerianum, Wolfgang PutzIkebanaIkebanaIkebanaIkebana M. Klika a V. KuřátkováNářadí všeho druhuKoncem března hromady sněhu

Hodnocení článku: průměrná známka 1.4   hodnotilo 25 čtenářů

1 2 3 4 5      

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 1     poslední: 28.03.06 14:27
    

  Výstava byla pěkná, a jak je v...  Jiří Svačina28.03.06 14:27

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů