L. Petřinová: RINKO s. r. o. - prezentace na Holiday World

Podívejte se s námi na netradičně řešenou expozici firmy, která se kromě jiného zabývá i pořádáním zájezdů do Japonska...
02.03.2006  přečteno: 622x,  kat.:bonsaje

Společnost RINKO se prezentovala ve dnech 23.2.-26.2. 2006 na mezinárodním veletrhu Holiday World na Výstavišti v Praze. Jako společnost věnující se přímému dovozu japonských KOI kaprů, ornamentálních japonských stromů a s tím spojených realizací zahrad v japonském stylu, jsme vytvořili menší ukázku pro přiblížení kultury japonských zahrad v České republice a naší činnosti. K prezentaci jsme použili jednoduché aranžmá za pomocí přírodního kamene z ostrova Shikoku (o hmotnosti téměř 1 tuny) a přes 40 let staré borovice Parviflora taktéž z ostrova Shikoku. Zajímavým doplňkem jsme zvolili jezevce Tanuki - symbol štěstí, který zaujal mnoho lidí i dětí. Obrázky na stěnách zobrazují jedny z nejhezčích japonských zahrad v Kyótu a dalších místech Japonska.

Pohled na prezentační místo firmy RINKODetalní pohledy...

Ukázka vytvořila příjemný koutek k odpočinku procházejících lidí, kteří se ze zájmem zadívali a s některými jsme si povídali o japonských zahradách, možnostech realizace a koupě stromů a kamenů a v neposlední řadě také o možnosti soukromé cesty do Japonska. Na jarní cestování po Japonsku se vypravujeme již koncem března a těšíme se na uvítání jara - především rozkvetlými Sakurami v oblastech Tokya, Kyóta, Nary i u hory Fuji. Zajedeme také do Niigaty odkud přivezeme japonské KOI kapry našim zákazníkům a v neposlední řadě si užijeme Japonska samotného, které nás vždy naplní energií na další práci u nás doma.

Kontakty: redakce: Jan Stropnický, Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2019 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů