V. Wiesner: Rozloučení s japonskou kulturní ataše paní Mikou Igou

Reportáž ze společenské akce Velvyslanectví Japonska.
03.02.2006  přečteno: 449x,  kat.:ostatní

Dne 30.1.06 se konalo v rezidenci velvyslance Japonska rozloučení s kulturní ataše a ředitelkou kulturního střediska paní Mikou Igou. Paní Mika Iga sledovala, podporovala akce - výstavy které pořádá Bonsai Klub CZ, ČBA a další. Paní Mika Iga se podílela na úspěchu velké kulturní akce, 2005 rok mezilidských vztahů mezi Evropou a Japonskem.

Přijde mi docela líto,že paní Mika Iga se už nezůčastní dvou hlavních akcí které v letošním roce pořádá Bonsai Klub CZ spolu s Česko-japonskou společností a Bonsai Centrem Libčany.

V červnu v KCP bude letos zajímavá účast zahraničních delegátů. Tradičně Pius Notter, Willi Benz, Harald Lehner, Francois Jeker. Překvapením bude Udo Fischer a Werner Busch renomovaní bonsajisté a vyznavači japonské kultury z Německa. Zda to vše vyjde není tak úplně v mých rukou.

Jak praví přísloví: chceš - li rozesmát boha, tak mu řekni o svých plánech do budoucna.

Kulturní ataše paní Mika Iga, vedle svého zástupce, pan Takashi HosodaVelvyslanec Japonska Hideaki Kumazava a V. NovákJaponské svatební kimonoBudha Yakushi NyoraiMurraya paniculata - Petr Hanzlík, výstava v KCP 05

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů