redakce: Výprodej magazínu Bonsai - Příroda a Člověk

Nabídka zajímavého čtení za ještě zajímavější cenu...
03.12.2005  přečteno: 704x,  kat.:ostatní

Přesně rok poté, co vyšlo poslední číslo tohoto čtvrtletníku vám nabízíme ve výprodeji se slevou 50% jeho tématicky zaměřená čísla, která se věnují nejzajímavějším druhům dřevin, jež se využívají jak v bonsajové tak i zahradní praxi.

Číslo 16 je tématicky zaměřeno na miniaturní bonsaje MAME  a ŠOHIN - základní popis, návody na tvarování, pěstování, galerie, mini bonsaje do bytu.Číslo 17 je tématicky zaměřeno na bonsaje z MODŘÍNŮ, 1. díl - popis základních druhů modřínů vhodných pro bonsaje, návody na pěstování, tvarování, ukázky tvorby bonsaje z modřínu nalezeného v přírodě, galerieČíslo 18 je tématicky zaměřeno na bonsaje z TISU - pěstování, tvarování, pěstitelské rady, práce evropských demonstrátorůČíslo 20 je tématicky zaměřeno na DOPLŇKOVÉ ROSTLINY - co je kusamono, základní pravidla výběru vhodných druhů, pěstování, aranžování a sesazováníČíslo 22 je tématicky zaměřeno na MODŘÍNY a BUKY, 2. díl - zásady utváření a pěstování mladých rostlin modřínů, kalendář prací; tvarování buků nalezených ve volné přírodě, pěstitelské radyČíslo 23 je tématicky zaměřeno na JAPONSKÉ JAVORY - popis pěstování a zimování, informace o 32 kultivarech vhodných pro bonsajovou a zahradní tvorbu včetně ukázky listů

Chcete-li si uvedené časopisy objednat, stačí jen na na tento mail poslat svou adresu, kam vám časopisy na dobírku prostřednictvím pošty doručíme a samozřejmě nezapomeňte napsat, která čísla jste si vybrali.

Cena jednoho výtisku je 99 Kč + poštovné a časopisy zasíláme i na Slovensko!

Důležitá informace: zásoby starších čísel se tenčí a ta, která zde nejsou uvedena, v redakčním skladě neleží!

Hodnocení článku: průměrná známka 2.8   hodnotilo 25 čtenářů

1 2 3 4 5      

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů