D. Stříbrný, S. Kment: ... a před týdnem na řece Kamenici

Řeka Kamenice v severních Čechách je velmi zajímavou lokalitou a sběratelé suiseki ji rádi navštěvují ...
11.09.2005  přečteno: 903x,  kat.:suiseki

Řeka Kamenice ...Vždy připraven: říční průvodce Dalibor Stříbrný s nepostradatelným kartáčkem, který visel občas proklatě nízko ..., v pozadí Honza LengálSlávek Kment má radost - našel ...A hurá do vody ...Vždy pečlivě oblečený, vybavený a barevně sladěný Tomáš HomolaHonzík Lengál se řídí heslem: Co se v mládí naučíš ...Hledat se musí všude - Karel prohledává naplaveniny na dočasném ostrůvku. Najde něco?Nasbírané kameny putovaly do baťůžků ...Výprava ve složení zleva: Hanza Lengál, Honzík Lengál, Karel Šerák, Tom Homola, Dalibor Stříbrný a Sláva Kment byla úspěšná, přeúspěšná ...

O tom, jak celá výprava dopadla a hlavně jaké suiseki se podaří následně kamenářům "vyrobit" se dozvíte v některé z dalších reportáží.

Kamenům zdar - nazdar.

Hodnocení článku: průměrná známka 1.0   hodnotili 3 čtenáři

1 2 3 4 5      

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů