Carlos Tramujas: 3. mezinárodní bonsajový kongres Bonsai Mistral ve Španělsku

Podrobné informace o konání mezinárodního setkání bonsajistů ve Španělsku
01.01.2005  přečteno: 415x,  kat.:bonsaje

Na tuto významnou akci jsme pozvali několik bonsajových mistrů z různých zemí, např. Kunia Kobayashiho z Japonska, jednoho z nejznámějších světových demonstrátorů, kteří se věnují bonsajím. Je znám po celém světě a to nejen jako desetinásobný vítěz výstavy Kokufu v Japonsku, ale i jako pěstitel, který má obrovské zkušenosti z ukázek tvarování v mnoha zemích.

Také jsme pozvali několik demonstrátorů z jiných zemí: Marca Noelanderse z Belgie, Gabriela Romera ze Španělska, Thierryho Fonta z Francie, Marca Invernizziho z Itálie, Atsushi Fukushima z Japonska, Pedra Moralese z Puerto Rica a Pavla Slováka z České republiky.

Jako bonus k několika demonstracím a workshopům, které se týkají bonsají, se budou konat různé doplňkové akce: tvorbu kusamono bude předvádět Willy Benz z Německa, (president Europia Association of Suiseki), konferenci týkající se suiseki povede Chiara Pandini z Itálie (president Collegio Nazionale Instruttori del Bonsai e del Suiseki de Italia) a chybět nebudou ani presentace orientální kultury, např. origami, japonské kuchyně, bojových umění a další překvapení.

Minulý kongres navštívilo více než 3000 lidí z různých zemí a presentováno bylo přes 250 kusů bonsají a suiseki. Očekáváme, že účast na tomto kongresu bude ještě vyšší.

3. mezinárodní bonsajový kongres MISTRAL BONSAI se bude konat 2. a 3.dubna 2005 v areálu firmy Mistral Bonsai v přírodním parku Delta de l´Ebre, obklopeném rýžovými poli, olivovými háji a nádhernými plážemi, jejich návštěvou si můžete návštěvu tohoto svátku pěstitelů a milovníků bonsají zpestřit.

Na shledanou s vámi se těší tým organizátorů. Více informací o této akci najdete na speciální stránce www.mistralbonsai.com/congreso

Hodnocení článku: průměrná známka 1.0   zatím hodnotil 1 čtenář

1 2 3 4 5      

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakty: redakce: Jan Stropnický, Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2019 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů