J. Stropnický: TONJA Uherské Hradiště

Pokud máte o víkendu cestu na Moravu, určitě zavítejte do BC Tonja ...
18.05.2004  přečteno: 2346x,  kat.:zahradní tvorba

Stejně jako každé jaro, je i letos Okrasné zahradnictví a bonsai centrum Tonja v Uherském Hradišti skvěle zásobeno velice kvalitním rostlinným materiálem. Nejen majitelé zahrad zde najdou vše, co pro jarní výsatbu potřebují, na své si přijdou i pěstitelé bonsají, kteří mohou obdivovat a nakoupit zajímavé exponáty.

Tonja vám může nabídnout bohatý sortiment dřevin do zahrady, zajímavé kolekce balkonových rostlin a zkrátka nepřijdou ani pěstitelé skalniček nebo bahenních rostlin.

Ale to nejkrásnější si pro vás v tento čas připravila japonská zahrada - právě totiž nakvétají azalky, které v zahradě najdete na mnoha místech. A jak můžete vidět z našich obrázků, které byly pořízeny v sobotu 15. května, je na návštěvu nejvyšší čas !!!

Pohled na budovu Okrasného zahradnictví a bonsai centra TONJA v Uherském HradištiHlavním magnetem v současné době je japonská zahrada ...... kde právě nakvétají azalky.K vidění jsou i další zajímavé partie (japonská lampa).Pohled na dlážděnou cestu v zahradě.Zahradu zdobí velké množství letitých a pečlivě tvarovaných bonsají - např. čínský jalovec v levé části obrázku.Přitažlivý je jistě i pohled na šlapáky, které vedou návštěvníky k japonské studánce.Skvostné bonsaje je možné vidět i ve skleníku v expozici pokojových rostlin. Tento fíkus obdivují návštěvníci bonsai centra již několik let a neustále je ve vynikající kondici.Oliva, která bude v budoucnosti jistě exklusivní bonsají. Jen tak mimochodem - olivy jsou velkou láskou A. Ondráše ...Spoustu zajímavého materiálu můžete najít i při procházce prodejní částí centra. Na obrázku borovice do zahrad.V TONJE mají i bohatou nabídku nádob pro zahradní rostliny ...... nádherných japonských lamp do zahrad... a vysoce kvalitních bonsai misek.A pokud narazíte při prohlídce centra i na takovéto ozdoby  ...... jistě se budete do Uherského Hradiště rádi vracet. Více info na www.tonja.cz

Hodnocení článku: průměrná známka 2.2   hodnotilo 17 čtenářů

1 2 3 4 5      

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 2     poslední: 02.06.08 21:13
    

  Nedostatok  Mikuš Radovan06.12.07 19:50
  Žádost  Hájková Andrea02.06.08 21:13

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2021 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů