V. Wiesner: Výroční schůze Bonsai klubu CZ

Pozvánku i pro nečleny a program této akce najdete na následující stránce ...
08.02.2004  přečteno: 313x,  kat.:bonsaje

Vážená paní, vážený pane,

srdečně Vás zveme na výroční členskou schůzi Bonsai klubu CZ, která se koná v pátek 13. února 2004 v 18. hodin v Hotelu Beseda Bonsai, Vítkova 26/151, Praha 8 - Karlín.

Program schůze:
1. Beseda s Piusem Notterem, presidentem EBA; formou otázek se můžete cokoliv dovědět.

2. Příprava 4. Mezinárodní výstavy bonsají suiseki, ikebany a kaprů koi v KCP, která se koná 16. - 20. 6. 2004. Výstavě udělil osobní záštitu primátor hlavního města Prahy Pavel Bém a japonský velvyslanec v ČR, Jeho Exelence Koichi Takahashi. Oba se zúčastní vernisáže a pronesou projev.

Přijímáme přihlášky vystavujících. Mohou se zúčastnit i nečlenové Bonsai klubu CZ. Bude zveřejněn seznam všech vystavujících, uvažujeme o vydání katalogu k výstavě. Plakát ve formátu A1 a A0 zajistní hlavní partner výstavy, firma Olympus. Fotografické obrazy z Japonska bude opět vystavovat Zdeněk Thoma. Zařazena bude i expozice japonské zahrady, která ve výstavnictví u nás ještě neměla obdoby. Oproti minulým létům bude více rozšířen doplňkový prodej.

3. Další program na rok 2004. Bohužel zatím nelze pořádat každý měsíc předváděčku či přednášku se zahraniční účastí. Hlavní sponzor Bonsai klubu CZ, Hotel Beseda Bonsai, a.s. se stále nemůže vzpamatovat z následků tisícileté povodně. V dalším programu budeme tedy improvizovat. Protože dosud nemáme v provozu vlastní www stránky, sledujte nejlepší zpravodajství v tomto směru u nás www.bonsai-dnes.cz, kde pan Stropnický zveřejňuje naše zprávy a reportáže.

4. Přijmutí nových členů Bonsai klubu CZ. Výbor obdržel návrhy na tyto nové členy: Hana Kotlářová, Daniela Hátleová, Hana Asová, František Dušek, Vladimír Hotovec, Petr Hanzlík a Jiří Vitvar. Máte-Ii má někdo ještě nějaký návrh na členství, sdělte ho, prosím, obratem výboru.

5. Návrh na společné oslavy všech klubů v ČR v roce 2005, které by se měly konat k 25. výročí prvního bonsai klubu u nás, který založili manželé Hrdličkovi a Petr Herynek.

6. Volná diskuse, připomínky, návrhy a kritika. Očekáváme hlavně konstruktivní připomínky a návrhy k mezinárodní výstavě a dalšímu programu.

7. Volná zábava - vystoupení skupiny Huayra.

Schůze je volně přístupná a mohou se jí zúčastnit i nečlenové Bonsai klubu CZ.

Za Bonsai klub CZ Václav Wiesner, Lenka Doubravská, Eva Meningerová, Jaroslav Pišl, Karel Šerák, Pavel Horn a Jiří Koželuh.

V Praze dne 3. 2. 2004

Hodnocení článku: průměrná známka 2.0   hodnotilo 5 čtenářů

1 2 3 4 5      

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů