redakce: Reportáže z Japonska

Ve spolupráci s naším japonským dopisovatelem Vám budeme po určitou dobu pravidelně přinášet reportáže nejen z japonských zahrad ...
01.03.2004  přečteno: x,  kat.:zahradní tvorba
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


01.03.04 15:52 akia Re: Je to Japonsko
Proboha, to s temi zakusky snad nemuzete myslet vazne. Neco tak nejedleho jsem se snazil pozrit naposled ve skolni jidelne. Je pravda, ze nektere vypadaji velmi lakave ale o to horsi je pak to nekousatelne, mazlave, bezchutne (no chut to nejakou nepopsatelnou ma, ale prijemne pocity opravdu nevyvolava) prekvapeni. A taky by mohla redakce doplnit odkud jsou ty fotky. Asi ne kazdy vi, ze Yoyogi park je v Tokiu (nebo snad v Tokyo)? Taky byste mohla zajit do te nejznamejsi ulicky na Harajuku a nafotit tam stanky kde se prodavaji tricka s Nemeckymi hakovymi krizi z obdobi 2. sv. valky aby byl obraz zeme vychazejiciho slunce uplny. (Ne opravdu nemyslim znak nejakeho chramu ale regulerni hakovy kriz v barevnem kruhovem poli.) Uz se tesim na dalsi fotky. Japonsko je opravdu pekne ale vetsina fotek myslim zkresluje skutecnost jak to tam opravdu vypada.
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů