Zaregistrujte si bezplatnou službu zasílání informací o aktualizaci příspěvků na www.bonsai-dnes.cz
Vyplněním tohoto formuláře se zaregistrujete do databáze abonentů naší on-line služby - zasílání informací o aktualizaci stránek serveru www.bonsai-dnes.cz e-mailem.

Důvod, proč Vám tuto službu nabízíme je jednoduchý. Narozdíl od jiných stránek s tématikou pěstování bonsají je aktualizace našeho zpravodajského serveru nepravidelná. Vždy, když se něco zajímavého na naší bonsajové scéně stane, chceme být u toho a objektivně Vás informovat. A k informacím patří i prvotřídní servis a a péče o naše návštěvníky. Po zaregistrování se nemusíte obávat, že Vám nějaká informace unikne, protože v momentě, kdy se na našich stránkách něco nového objeví, do Vaší schránky putuje e-mail, který Vám tuto novou aktualizaci neprodleně oznámí.

V každém e-mailu zároveň obdržíte informaci o tom, jak službu kdykoliv zrušit. Zaručujeme, že vložené e-mailové adresy nebudou dle platných zákonů použity k žádným jiným účelům ani nebudou předány jiným subjektům.

e-mailová adresa na kterou chci zasílat informace  o aktualizacích   

A tebe, nenapravitelný žertéři, prosíme, abys odolal a neobjednával tuto službu pro svého šéfa či tchyni bez jejich souhlasu. Stejně by ji asi brzy zrušili. Tak proč se namáhat zbytečně. Díky.